Rozdíl mezi kalhotami Freddy Wr.Up D.I.W.O. a Freddy Wr.Up D.I.W.O Pro

Rozdíl mezi kalhotami Freddy Wr.Up D.I.W.O. a Freddy Wr.Up D.I.W.O Pro 

 

 

Wr. Up Kalhoty D.I.W.O. Freddy®

 

 

Freddy kalhoty D.I.W.O. Freddy kalhoty PRaha Freddy rozdil mezi DIWO a DIWO PRO Freddy plzen kalhoty replay

 

 

Tyto kalhoty z kolekce Wr.Up ze speciální látky D.I.W.O. (dry in wet out) jsou složené z umělých vláken, kde hlavním materiálem je Polyester doplněný Elastanem.

Klasické složení kalhot či legín D.I.W.O. je 78% Polyester a 22% Elastan, případně 80% Polyester a 20% elastan.

D.I.W.O. často doprovází řasení na zadečku, které přispívá funkci Push Up. Tato látka je pružná a je schopná odvádět pot od těla a tělo tak zůstane suché.

Technologie látky D.I.W.O. také snižuje nepříjemný chladivý pocit (platí hlavně pro sportovní legíny D.I.W.O.) který můžete cítit  v pauze u cvičení či po skončení cvičení. 

Kalhoty Freddy Wr.Up D.I.W.O. poskytují maximální komfort a pružnost a díky funkci Wr.Up (silikonové pásky okolo pasu a pod zadečkem) Vám vytvarují, zpevní a vyzdvihnou Váš zadeček.

 

 

 

Wr.Up Kalhoty D.I.W.O. Pro Freddy® 

 

Freddy kalhoty D.I.W.O. Pro Freddy kalhoty PRaha Freddy rozdil mezi DIWO a DIWO PRO (1)

 

Kalhoty z kolekce Wr.Up ze speciální látky D.I.W.O. Pro složené z umělých vláken, tj. Elastan a hlavní látka Poliamid (Emana®) Klasické složení materiálu kalhot D.I.W.O. Pro je 59% Poliamid a 41% Elastan

Tato látka Made In Italy® je speciální technologií s bioaktivními minerály, která vylepšuje vzhled pokožky a vyhlazuje nedokonalosti.

Je pohodlná, prodyšná a bez zápachu. Dle výrobce výrobce tato látka není vhodná pro těhotné ženy. 

Technologie látky D.I.W.O. Pro také snižuje nepříjemný chladivý pocit (platí hlavně pro sportovní legíny D.I.W.O. Pro), který můžete cítit v pauze u cvičení či po skončení cvičení. 

Kalhoty Freddy Wr.Up D.I.W.O. Pro poskytují velký komfort, pevnost a zároveň také dostatečnou pružnost a díky funkci Wr.Up (silikonové pásky okolo pasu a pod zadečkem) Vám vytvarují, zpevní a vyzdvihnou Váš zadeček.