Představení - Freddy® džíny a kalhoty

Představení - Freddy® džíny a kalhoty

 

Džíny jsou více než jen základní část našeho života (to už dávno všichni víme :-). Oblékáme si je do práce, na nákupy, do školy, do města a dokonce i na párty. Dlouhé, krátké, skinny, superskinny a v různých barvách. Prostě oblíbili jsme si je snad všichni. 

Existuje mnoho možností, jak nosit nejvíce "módní, pracovní oblečení" na světě, ale co je pozoruhodné, je to, jak se v posledních letech stal hitem pružný denim se skinny střihem (nejčastěji kombinace Bavlna s elastanem).

Asi nejvíce v tomto sektoru bodovala značka Freddy® která sice začínala hlavně jako sportovní značka ale jako vůbec první přišla s perfektně padnoucími a pružnými riflemi Freddy® s technologií Wr.Up.

 

Díky silikonovým vložkám, skvěle umístěné švy byly kalhoty Freddy® určené k zdůraznění ženských křivek v oblasti stehen a zadečku. To znamenalo okamžitý úspěch kalhot Wr.Up® na celém světe. 

Po úspěšné technologii Wr.Up®, která dala život nejznámějším push-up kalhotám, přišla značka s další revolučním řešením, kombinující funkčnost a pohodlí.

Vznikla technologie D.I.W.O. (dry in wet out) tato kombinace umělých vláken (polyester a elastan) i při celodenním nošení udržuje pokožku v suchu azároveň umožňuje pokožce přirozeně dýchat.

Tuto technologii Freddy® jako první použila u dámských funkčních mikin a bund (modely CURVE) a pak je začala naplno využívatu kalhot a legín  a vznikly tak Freddy D.I.W.O s push-up efektem (Wr.Up)

 

V roce 2019 značka představila novou kolekci N.O.W. Tato kolekce vznikla především jako pohodlné, elastické džíny s opravdovými kapsami, které se hodí pro každou příležitostSložení těchto džín je ze 100% bi-elastické tkaniny, která je hodně elastická a krásně vytvaruje vaše křivky. Tyto modely mají také okolo kapes ozdobné kamínky. 

Jako poslední přišla značka s kolekci Wr.Up SNUG. Tento model navazuje je technologii Wr.Up, ale přichází i s reálnými kapsami oproti původnímu modelu Wr.Up kde jsou jen náznaky kapes.

 

Dále Vám přiblížíme všechny kolekce a modely v následujích článcích.