Průvodce Freddy - Technologie a materiál

Váš průvodce světem kalhot Freddy®

Pokud jste úplným nováčkem ve světě push-up legín, kalhot a riflí Freddy, určitě budete potřebovat menší pomoc. Připravili jsme po Vás stručný návod, jak se vyznat mezi kalhotami Freddy. Zároveň jsme snažili odpovědět na nejčastější otázky ohledně střihů a velikostí.

S pomocí tohoto "manuálu" pevně věříme, že se přečtení budete lépe orientovat a pomůžeme Vám tak při výběru těch nejpohodlnějších kalhot či džín na světě.

 

 

Co je přesně to Freddy WR.UP a D.I.W.O. Shapping effect?

Freddy® Wr.Up Džíny a Kalhoty - Džíny Wr.Up SNUG - Džíny a Kalhoty N.O.W.

Díky speciálnímu elastickému materiálu se přizpůsobení Vaší postavě se stanou džíny a kalhoty Freddy® Vaším nejpohodlnějším a nejoblíbenějším módním kouskem.

Wr.Up Džíny Freddy® jsou tvarující džíny Freddy® s technologii Wr.Up v sobě silikonové prvky (okolo pasu a pod zadečkem), které Vám perfektně vytvarují a drží Váš zadeček za všech okolností. Džíny jsou vyrobeny z velmi příjemné a pružné látky, kde hlavní část je bavlna a zbylá je tvořená elastanem v případě určitých modelů i navíc různé příměsy materiálu.  

Wr.Up Kalhoty Freddy® kalhoty z kolekce Wr.Up jsou oblíbenou klasikou. Jsou pohodlné, speciálně ušité a s tvarovacím Push Up efektem. Speciální materiál (hlavně kombinace bavlny a elastanu) poskytuje maximální kontrolu a pružnost. Kalhoty Wr.Up najdete také v koženkové verzi (zde jsou 2 varianty kombinace materiálu Bavlna/elastan - pružnejší a nebo Polyester/Elastan - pevnější).

Wr.Up Kalhoty D.I.W.OFreddy® kalhoty z kolekce Wr.Up ze speciální látky D.I.W.O. (dry in wet out) složené z umělých vláken, kde hlavním materiálem je Polyester doplněný Elastanem. D.I.W.O. často doprovází řasení na zadečku, které přispívá funkci Push Up. Tato látka je pružná a je schopná odvádět pot od těla a tělo tak zůstane suché. Technologie látky D.I.W.O. také snižuje nepříjemný chladivý pocit (platí hlavně pro sportovní legíny D.I.W.O.) který můžete cítit  v pauze u cvičení či po skončení cvičení. Kalhoty Freddy Wr.Up D.I.W.O. poskytují maximální komfort a pružnost a díky funkci Wr.Up (silikonové pásky okolo pasu a pod zadečkem) Vám vytvarují, zpevní a vyzdvihnou Váš zadeček.

Wr.Up Kalhoty D.I.W.O. Pro Freddy® kalhoty z kolekce Wr.Up ze speciální látky D.I.W.O. Pro složené z umělých vláken, tj. Elastan a hlavní látka Poliamid (Emana®) tato látka je speciální technologií s bioaktivními minerály, která vylepšuje vzhled pokožky a vyhlazuje nedokonalosti. Je pohodlná, prodyšná a bez zápachu. Dle výrobce výrobce tato látka není vhodná pro těhotné ženy. Technologie látky D.I.W.O. Pro také snižuje nepříjemný chladivý pocit (platí hlavně pro sportovní legíny D.I.W.O. Pro), který můžete cítit  v pauze u cvičení či po skončení cvičení. Kalhoty Freddy Wr.Up D.I.W.O. Pro poskytují velký komfort, pevnost a zároveň také dostatečnou pružnost a díky funkci Wr.Up (silikonové pásky okolo pasu a pod zadečkem) Vám vytvarují, zpevní a vyzdvihnou Váš zadeček.

Wr.Up Džíny SNUG Freddy® jsou poslední novinkou mezi kolekcemi Freddy® s technologií Wr.Up jsou modely džín SNUG. Tyto Push Up džíny mají v sobě klasicky silikonové prvky (okolo pasu a pod zadečkem), které Vám perfektně vytvarují a drží Váš zadeček za všech okolností a dále také nově i opravdové kapsy. Džíny jsou vyrobeny z velmi pružné džínoviny ze 100% bio bavlny a příměsy jako Polyester z recyklovaného plastu či Ecovero™ viskózu šetrnou k životnímu prostředí a umělou tkaninu podobnou bavlně Lyocell Tencel™. 

Džíny a Kalhoty N.O.W. jsou kolekcí, která propojuje maximální pohodlí a klasické džíny či kalhoty s kapsama. Džíny a kalhoty jsou vyraběny ze speciálních elastických materiál§, které krásné vytvarují Vaši postavu. Oproti kolekci Wr.Up nemají silikonové prvky ovšem jsou mají klasické kapsy, které doprovází zdobení. Dále také u modelu N.O.W. YOGA se dá pas krásné ohrnout. Kalhoty a džíny N.O.W. jsou dostatečně pohodlné na nošení po celý den, dokonce i při cvičení jógy, tance nebo jiných fyzických aktivit. 

Určite si hned na začátku při sledování všimnete u produktů Freddy zkratek WR.UP, D.I.W.O., D.I.W.O. Pro Shapping Effect.

Všechny tyto zkratky znamenají použité technologie u daného modelu Freddy. Nyní Vám představíme 2 nejpoužívanější technologie.

 

Technologie WR.UP

Technologie WR.UP od Freddy je patentovaná technologie navržená tak, aby vás podporovala na všech správných místech. Níže pomocí obrázku se vám jí pokusíme, co nejlépe přiblížit.

 

Technologie D.I.W.O.

D.I.W.O. Pro je tkanina s unikátním vláknem Rhodia Polyamide. Tato inovativní technologie s bioaktivními minerály zlepšuje vzhled pokožky, zvyšuje přužnost a snižuje nedokonalosti, čímž zvyšuje krásu.

Vlastnosti tkaniny zůstávají nezměněny, a to i po nekonečném praní, díky technologii zabudované do DNA vlákna.
Kromě perfetkní struktury vlákna a jeho specifického a exkluzivního ošetření tato pružná tkanina také jedinečně umožňuje vypaření potu těla.