Freddy Džíny - Přestavení

Freddy Džíny - Přestavení

 

Džíny jsou více než jen základní část našeho života. Můžeme je vzít do práce, na nákupy, do školy, do města a dokonce i na párty. Dlouhé, krátké nebo v různých barvách, push-up, skinny, regulat atd.

Existuje mnoho možností, jak nosit nejvíce „módní“ pracovní oblečení na světě, ale co je pozoruhodné, je to, jak v posledních letech byl objeven denim s novými verzemi, od tvarovacích po push úp.

Existuje tolik možností, barev a tkanin, že existuje vzorec, který najde správné džíny, a zejména ty, které nám dělají dokonalou postavu jednu z charakteristik nejžádanějších pro dámy.

Freddy - Dziny - Denim

 

Je v tom nějaký trik?

Pečlivě si přečtěte složení (materiál) daných džín. Skutečný klíč je v procentu obsaženého Elastanu, které zlepšuje tkáň džín, protože jeho molekulární struktura zajišťuje, že natažená textilie vždy získá svůj původní tvar a nedeformuje se.Džíny Freddy s Push Up Efektem

 

Jsou to džíny, které se vám přizpůsobí, proč?

Protože mají to určité procento elastanu, díky kterému se přizpůsobují vašemu tělu, bez ohledu na to, jakou velikost máte.

Ve Freddy vytvořili džíny s technologií WR.UP®, což je výsledkem kombinace tří různých efektů.

Freddy - Dziny - Sede


Smoothing efekt

Vyhlazovací efekt vysokého pásu WR.UP® Freddy dokonale nastíní váš pas, stehna a boky díky vysoké hodnotě materiálu, na který byla vyztužení umístěná ve strategických polohách. Zasloužíte si milost a harmonii vašeho těla.

Lifting efekt

WR.UP® je exkluzivní 100% bielastický denim, který určuje váš tvar, vylepšuje vaši postavu a obalí vás jako druhou pokožku a tedy dokonale vytvaruje.

Shaping Efekt

WR.UP® tvaruje a definuje vaše boky, udržuje vaše kalhoty vysoko a na místě pomocí speciálního silikonového pásků.

To je tedy klíč k těm dech beroucím křivkám a dokonalému vytvarování.
To jsou Freddy džíny jejich push up džíny vytvořené s cílem zkrášlit postavu všech žen.